ЮСТ УКРАЇНА

english version
русская версия
карта сайту
зворотний зв'язок
ПРО ФІРМУ ПОСЛУГИ ПАРТНЕРИ ЮРИСТИ КЛІЄНТИ НОВИНИ ПУБЛІКАЦІЇ ВАКАНСІЇ
Заснована у 2006 році

Україна, 01004, Київ
вул. Червоноармiйська, 9/2, офiс 7
тел.: + 38 (044) 289 3148
факс: + 38 (044) 492 0504

Новини17.02.2014
Коментар для ЗМІ щодо нового порядку реєстрації майнових прав на нерухоме майно

На прохання Інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна», юрист Юридичної фірми «ЮСТ Україна» Шевченко Тарас прокоментував нововведення в українському законодавстві, що стосуються порядку реєстрації майнових прав на нерухоме майно.

27.01.2014
Коментар для ЗМІ щодо заочного кримінального провадження

На прохання Інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна», адвокат Юридичної фірми «ЮСТ Україна» Шевченко Тарас прокоментував нововведення українського законодавства, щодо запровадження заочного кримінального провадження.

27.01.2014
Коментар для ЗМІ щодо кримінальної відповідальності за «наклеп» і «екстремізм»

На прохання Інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна», юрист Юридичної фірми «ЮСТ Україна» Крутенко Денис прокоментував нововведення в українському законодавстві, що стосуються кримінальної відповідальності за «наклеп» і «екстремізм».

21.01.2014
Підсумки судової практики 2013 року

17 грудня 2013 юристи ТОВ «Юридична фірма «ЮСТ Україна» взяли участь у круглому столі, організованому компанією «ЛІГА: ЗАКОН», присвяченому підсумкам судової практики 2013 року.

21.01.2014
Міжнародні арбітражні читання пам’яті академіка І.Г. Побірченко

15 листопада 2013 юристи ТОВ «Юридична фірма «ЮСТ Україна» взяли участь у міжнародних арбітражних читаннях присвячених пам'яті академіка І.Г. Побірченко - організатора міжнародного комерційного арбітражу в Україні та першого Голови МКАС і МАК при ТПП України.

30.07.2013
Комісія Міжнародної торгової палати України (ICC Ukraine) з питань конкуренції.

30 липня 2013 року Юристи ТОВ «Юридична фірма« ЮСТ Україна » прийняли участь у засіданні Комісії Міжнародної торгової палати України (ICC Ukraine) з питань конкуренції. На засіданні розглядали Проект Рекомендацій, підготовлених ICC Ukraine щодо «заборонених» виразів, прийомів і методів у рекламі, а також план семінару з питань конкурентного права, який відбудеться у вересні-жовтні 2013 року.

17.08.2010
Юристи Юридичної фірми «Юст Україна» успішно представили інтереси фізичної особи у спорі з ПАТ «Промінвестбанк» про розірвання договору про участь у фонді фінансування будівництва, стягнення вартості об’єкту фінансування.

Ухвалою Апеляційного суду Донецької області залишено без змін Рішення Будьоннівського районного суду міста Донецьк по справі за позовом фізичної особи до ПАТ «Промінвестбанк» про розірвання договору про участь у фонді фінансування будівництва, стягнення вартості об’єкту фінансування, яким позов задоволений у повному обсязі.

17.08.2010
Юристи Юридичної фірми «Юст Україна» успішно захистили інтереси юридичної особи у спорі з митницею про визнання дій незаконними, картки відмови у прийнятті митної декларації - недійсною, рішення про визначення митної вартості товару - недійсним, стягнення надмірно сплачених митних платежів.

Ухвалою Донецького апеляційного адміністративного суду залишена без змін Постанова Донецького окружного адміністративного суду по справі за позовом юридичної особи до Східної митниці про визнання дій незаконними, картки відмови у прийнятті митної декларації недійсною, рішення про визначення митної вартості товару недійсним, стягнення надмірно сплачених митних платежів, якою позов задоволений.

02.07.2010
02 липня 2010 року Юридичною фірмою «ЮСТ Україна» разом із Всеукраїнським депозитарієм цінних паперів і за підтримкою ПАО «Донгорбанк» проведена конференція на тему «Практичні аспекти приведення діяльності емітентів у відповідність із Законом України «Про акціонерні товариства».

Директор ТОВ «Юридична фірма «ЮСТ Україна» Юлія Курило виступила із доповіддю щодо можливих організаційно-правових форм, доступних для акціонерних товариств, що бажають продовжити ведення бізнесу, але без додаткових правил, передбачених акціонерним законодавством.

10.06.2010
10 червня 2010 року заступник директора ТОВ «Юридична фірма «ЮСТ Україна» Олексій Рогачов прийняв участь у роботі круглого столу на тему: «Вдосконалення Закону «Про акціонерні товариства – шлях до подолання кризи й створення умов для росту", організованого Аналітико-дорадчим центром Блакитної стрічки ПРООН у конференц-залі готелю «Київ».

У рамках круглого столу старшим аналітиком АДЦ Анатолієм Ефименко присутнім були представлені пропозиції до законопроекту про внесення змін до Закону України «Про акціонерні товариства».

архів