ЮСТ УКРАЇНА

english version
русская версия
карта сайту
зворотний зв'язок
ПРО ФІРМУ ПОСЛУГИ ПАРТНЕРИ ЮРИСТИ КЛІЄНТИ НОВИНИ ПУБЛІКАЦІЇ ВАКАНСІЇ
Заснована у 2006 році

Україна, 01004, Київ
вул. Червоноармiйська, 9/2, офiс 7
тел.: + 38 (044) 289 3148
факс: + 38 (044) 492 0504

 
Про фірму
Контакты       

Юридична фірма «ЮСТ Україна» була організована в 2006 році в місті Києві. Її засновником є найбільша в Росії Юридична Фірма «ЮСТ» (місто Москва), представлена на російському ринку юридичних послуг з 1992 року.

Юридична фірма «ЮСТ Україна» має серйозний кадровий потенціал. Всі наші фахівці мають велику практику та досвід роботи в сфері правового регулювання господарської діяльності суб'єктів підприємницької діяльності України, а також в галузі зовнішньоекономічної діяльності, цивільного, кримінального законодавства. Всі наші юристи мають великий досвід ведення судових справ у судах загальної, господарської, адміністративної юрисдикції.

Співробітники Компанії є визнаними експертами в різних галузях права, консультантами різних бізнес-проектів, а також авторами статей і коментарів у провідних ділових та бізнес виданнях.

Юридична фірма «ЮСТ Україна» створена як Товариство з обмеженою відповідальністю. Наявність в «ЮСТ Україна» двох офісів (у містах Києві та Донецьку) дозволяє оперативно та максимально ефективно надавати правову підтримку підприємцям регіонів України, що динамічно розвиваються. А партнерство з Юридичною фірмою «ЮСТ» (Москва) дає можливість кваліфіковано представляти інтереси українських бізнесменів також і на території Російської Федерації. Дана перевага дозволяє нашим клієнтам у рамках однієї структури, з урахуванням спадкоємності клієнтської справи, конфіденційно, не посвячуючи сторонніх людей у нюанси своїх правових проблем, одержувати максимальний правовий захист, заощаджуючи час та інші ресурси на пошук адекватного правового захисту.

Адвокати Юридичної фірми «ЮСТ Україна» отримували освіту та підвищували свою кваліфікацію у провідних ВУЗах України та далекого зарубіжжя: Національний Університет ім. Т.Г. Шевченко, Міжрегіональна Академія Управління Персоналом, Дніпропетровський Національний Університет, Донецький Національний Університет, Кембриджська школа Англійського права та права Європейського Союзу.

Компанія активно співпрацює з різними державними органами України, міжнародними арбітражними установами.

Статус адвокатів дає можливість забезпечити надійний захист прав і законних інтересів наших клієнтів. Відповідно до закону України «Про адвокатуру» будь-які відомості, пов'язані з наданням адвокатом юридичної допомоги своєму довірителеві, є адвокатською таємницею; адвокат не може бути викликаний і допитаний як свідок про обставини, що стали йому відомими у зв'язку зі зверненням до нього за юридичною допомогою або у зв'язку з її наданням, клієнтське досьє є недоторканним.

Надавана клієнтам правова допомога повністю відповідає міжнародним стандартам якості юридичних послуг.

У своїй діяльності ми орієнтуємося на реальний результат в інтересах нашого клієнта.