Персоналізовані свічки для дня народження: робимо свято незабутнім

Персоналізовані свічки для дня народження: робимо свято незабутнім

В багатьох країнах свічки та торт асоціюються зі святом і днем народження людини. Також святкують річницю персонального проєкту, організовують романтичну вечерю чи святкують весілля, хрестять дитину. В цей день зазвичай відчувається радісна та святкова атмосфера, яку хочеться якось підкреслити і добавити трохи динаміки. 

Види свічок стандартні

Вибір свічок на торт надзвичайно великий. Існують наступні види:

  1. Фігурні свічки — виготовляються із їстівного парафіну, мають унікальний різноманітний дизайн. Стануть прикрасою будь-якого столу.

  2. Літери — чудовий варіант для складання імені чи фрази. Матеріал — їстівний парафін.

  3. Інтер'єрні свічки гарно прикрасять терасу, ресторан, квартиру, будинок. Вони підкреслять затишок і атмосферу свята. Мають традиційну циліндричну форму і різні кольори.

  4. Свічки святкові класичні мають лаконічний і традиційний дизайн. Виготовляються із їстівного парафіну, підійдуть для ювілярів, використовуються за кількістю років (така ж кількість свічок).

  5. Свічки-цифри позначають вік ювіляра, можна знайти у різних відтінках, із їстівного парафіну.

Фігурні свічки нестандартні

Існують додаткові варіанти, які можуть здивувати гостей заходу.

Бенгальські вогні у вигляді свічок мають піротехнічний ефект і горять яскраво. Їх часто використовують на святах, концертах, весіллях та інших урочистих подіях.

Феєрверки, холодний фонтан. Світло у свічок сріблясто-золотого кольору. Це піротехнічний холодний вогонь без диму і для використання у закритих приміщеннях. Треба дотримуватися правил пожежної безпеки.

Музичні свічки — мають висотку 8 см і золотий колір. Видають звук вітальної пісні “Happy Birthday To You”

Свічки на свято можна купити оптом і в роздріб в онлайн-магазинах, де надано зазвичай широкий асортимент. Краще обирати великі магазини із супутніми товарами. Тут і вибір є великий і додатково в одному місці можна взяти декор, кульки, одноразовий посуд і навіть дощовики на погану погоду. Магазини пропонують часто придбати вроздріб із доставкою по Україні.