Купити акумулятор 36 вольт від "Квантова Енергія"

Купити акумулятор 36 вольт від

Акумулятор – доволі поширене та знайоме всім джерело електричної енергії в якому не витрачаються електроди. Елементарний акумулятор складається з двох свинцевих пластин, що розміщені в розчині сірчаної кислоти. Вибір більшості сучасних магазинів дає змогу без проблем купити акумулятор 36 вольт від "Квантова Енергія" чи інші варіанти АКБ.

Принцип роботи будь-якого акумулятора полягає у зворотності хімічної реакції. Декілька батарей, підключених паралельно чи послідовно, називаються Акумуляторна Кислотна Батарея (АКБ). В наш час далеко не всі батареї реально віднести до подібного типу, але саме кислотні АКБ є найпоширенішими. Джерела безперебійного живлення (ДБЖ), які часто застосовують в ролі стабілізаторів напруги, також створені на базі акумуляторів. В процесі заряджання всередині пристрою протікає хімічна реакція для накопичення електроенергії, а під час розряджання забезпечується віддача накопиченого заряду для забезпечення електроживлення різних електротехнічних механізмів та обладнання, як і власне для забезпечення резервних джерел електроенергії в медицині, критичній інфраструктурі та в інших сферах.

Призначення акумуляторів для ДБЖ в сучасному світі

Як відомо, мабуть, вже кожному, акумуляторні батареї забезпечують резервне електричне живлення у моменти відсутності основного. В таких механізмах як смартфони, чи електричні автомобілі, акумулятори виступають основним джерелом живлення.

Характерні особливості акумуляторних батарей

Будь-який з існуючих видів акумуляторних батарей створений для різних цілей. Таким чином, вони певною мірою відрізняються за методикою створення.

Які типи акумуляторів зустрічаються:

  • Акумулятори NiMH (Нікель-Метал-Гидридні) — такий пристрій має доволі високу місткість, порівняно з NiCd, але програють по загальному числу циклів заряду/розряду.
  • Акумулятор літій-іонного типу представляє собою доволі надійне джерело живлення, що має доволі велику сферу використання сьогодні: для живлення електротранспорту, ДБЖ, будівельних інструментів.
  • Літій-іон полімерні АКБ (Li‑ion polymer) представляють собою той же Li‑ion, проте в більш тонкому форматі і полегшеній упаковці. Основні області використання – мобільні телефони.
  • Акумуляторні батареї, які розроблені за технологією AGM – Absorptive Glass Mat. У випадку таких пристроїв електроліт розміщений у спеціальне скловолокно з мікропорами, пристрій герметичний та термін його служби становить близько 12 років.

Якого обслуговування потребує акумулятор 36 вольт?

Говорячи про процес догляду, акумулятори бувають обслуговуваними та необслуговуваними. Перші потребують постійного поновлення рівня електроліту. Дізнатися наявний рівень електроліту доволі просто за допомогою спеціальної трубочки ля виміру рівня або практично будь-якої прозорої трубочки, як от від звичайної ручки для письма. Тому в автомобілях слід завжди тримати пляшку дистильованої води, якою можна поновлювати рівень. Для обслуговування необслуговуваних акумуляторів варто просто тримати їх з оптимальним зарядом.